Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

Vážená redakce Kauzy 5

24.4.2009 09:17 vložil Anonym  IP: 90.178.193.223

Vážená redakce Kauzy 5. Vždy jsem se zájmem četl Pražskou štětku. V té době se tam objevovaly úžasné příspěvky, a to v akutálních časech a s podnětnou diskusí. Myslím, že přejmenování stránky internetovým novinám dost ublížilo. A aby toho nebylo málo, už se nikdo ani tak moc neangažuje, aby byly uveřejňovány čerstvé zprávy. Od 17. t. m. tam visí článek, že je možné, že část koaliční ČSSD odejde do opozice. Podle informací o tom měla oblastní organizace rozhodnout v úterý, avšak výsledek (byť negativní) nikdo nezveřejnil. Včera bylo zasedání na radnici. Článek o výsledku (zda se někdo pokusil Jančíka odvolat nebo ne) opět žádný. O klesající úrovni vypovídá i velmi malá diskuse za články. Vím, že kritizovat umí každý, a přispět opravdu účinně málokdo. Ale na druhou stranu, proč se někdo pouští do takovéhleho projektu, když výsledek je tak diskutabilní?


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5