Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

Re: Vážená redakce Kauzy 5

24.4.2009 09:40 vložil Redakce  IP: 90.177.45.32

Vážený anonyme, děkujeme za Vaše postřehy. Vzhledem k Vaší informovanosti uvítáme, když i vy sám budete na Kauzu přispívat, přinejmenším alespoň upozorňováním na věci nám dosud utajené. Např. rozhodnutí ČSSD neodejít do opozice. O tom se dozvídáme poprvé. Zřejmě máte spolehlivé zdroje. Sem s nimi. Chápu, že bažíte po čerstvých zprávách ze včerejšího zasedání zastupitelstva, ale opravdu nemáme ambici suplovat práci deníků, kteří mají kapacity vždy aktuálně reagovat. Zastupitelstvo skončilo dnes v noci ve 2 hod ráno a i když se Vám to nebude líbit, tak redaktoři občas žijí i pro jiné věci než pro politiku, která se v naší městské části odehrává.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5