Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

Re: Re: Vážená redakce Kauzy 5

24.4.2009 10:32 vložil Anonym  IP: 90.178.193.223

A o tom to právě je. Já nemám žádné informace o výsledcích jednání organizace ČSSD na Praze 5. Vycházel jsem pouze z článku uveřejněného zde, že se má takové zasedání, kde má být rozhodnuto o odchodu do opozice či nikoliv, konat. Stránky ČSSD na Praze 5 nic neuveřejnily - ostatně je tam celkem velmi málo aktuálních informací. A když se to nedozvím na Kauze 5, tak zřejmě nemám jinde šanci. Vím, že redaktoři jsou také jen lidé. Nicméně na stránkách MěČ Pha 5 už jsem si přečetl, že Tuček byl včera odvolán z postu radního. Údajně navrhoval odvolat Jančíka. Z toho, že se tak nestalo odvozuji, že koaliční část ČSSD zůstala věrná svým korytům. Proto mě zklamalo, když na Kauze 5 nic není. Domníval jsem se (možná nesprávně, to nevím), že situace rozpadu - nerozpadu koalice na radnici je po povolebních vyjednávání v roce 2006 nejdůležitější událostí. Slibuji Vám i sám sobě, že pokud budu vědět něco, co by stálo za to na kauze 5 zveřejnit, že se skutečně ozvu, abych nebyl jen v pozici kritika. Předem Vás však musím upozornit, že nemám žádný skvělý zdroj informací.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5