Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

Vystavba bytovych domu v ulici Na Plani

12.3.2008 16:44 vložil BaPel  IP: 39-4.gprs.tmcz.cz

Dobry den, posledni dobou se v mestske casti Prahy 5 ve velke mire rozrostla vystavba bytovych domu. Jednim z poslednich projektu byla rezidence Panorama na Malvazinkach, se kterou jsme se tady jiz jakz takz smirili. Nicmene nam zde zase hrozi, ze bude zastaveno jedno z poslednich zelenych mist v teto oblasti a to vystavbou bytovych domu v ulici Na Plani. Proto se chci zeptat obcanu teto lokality, jak na tuto stavbu pohlizeji a zda by jeste nebylo mozne nejak tomuto zabranit.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5