Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

Přání všem lidem dobré vůle

23.12.2009 01:28 vložil Pražan odjinud  IP: 213.220.235.164

Vážení Pražané z Prahy 5, byl bych moc rád, kdyby se splnilo přání těm, co si myslí, že Praha 5 potřebuje nového starostu. Mám ale obavy, že iluzorní představa voličů ODS, že stačí preferenční hlasy jiným a tím se zbaví nežádoucího, může opět způsobit stejnou kalamitu, jako po posledních volbách. Prostě preferenční hlasy nestačí a pokud to někomu nedochází, pak se s daným stavem nedá nic jiného udělat, než se s ním smířit. Věřím však, že se Pražané Prahy 5 pochlapíte a svojí správnou volbou přispějete k ozdravění politického ovzduší v celé Praze. A k tomu nechť vám slouží pevné zdraví i duševní i fyzická pohoda po celý rok 2010. A ovšem i příjemně prožité Vánoční svátky 2009.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5