Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

Re: místo hřiště další zástavba

3.3.2010 14:00 vložil Drobeček  IP: 88.146.79.203

No ani mě to neudivuje. Již před lety tam zrušili hned vedle dětské hřiště na náměstí Josefa Machka a postavili tam dům, který je mimochodem plný Rusáků. Od té doby to není vlastně už ani náměstí. Slibovali, že bude alespoň malé dětské hřiště vedle domu, ale co se nestalo. Soudruhům z velké Rusy se nelíbil hluk malých dětí na pískovišti a tak to celé oplotili a nesmí tam nikdo. Soudruhům z městské části, kteří slibovali dětské hřiště jaksi uniklo (nebo to spíše byl podvod o kterém věděli), že ten pozemek nového malého hřiště patří k tomuto domu a tím jeho nájemníkům kteří si ho oplotili. Předem domluveným podvodem úředníků tak okolí přišlo o prostor pro rodiče s malými dětmi, který byl hojně využíván od začátku padesátých let, kdy toto sídliště vzniklo. Jančíkovcům jde POUZE o prachy (a to hlavně do vlastní kapsy) a né o lidi bydlící v městské části Praha 5. Toto dokazují skoro každým jejich činem. Je nutné u komunálních voleb na podzim vyjádřit svůj postoj a konečně svrhnout Jančíkovce z pramenu na kterém sedí již dlouhá léta.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5