Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

O radnici Prahy 5 - o tajemníkovi

23.4.2016 16:31 vložil Pepa  IP: 37.188.129.107

Koncem loňského roku starosta MUDr. Radek Klíma pověřil výkonem funkce tajemníka ÚMČ Praha 5, Mgr. Jakuba Lapáčka. Ředitel Magistrátu však nedal souhlas s jeho jmenováním, takže nyní je Mgr.Jakub Lapáček je nadále pouze pověřen výkonem funkce tajemníka. Starosta pana Mgr. Lapáčka "drží" ve funkci a ten pečlivě plní úkoly /i "špinavou" práci/ od starosty /momentálně to je účelová "Nová organizační struktura Úřadu městské části Praha 5, včetně delimitace činností a personálního obsazení" = propouštění zaměstnanců a dosazování "kamarádíčků",ale o tom v jiném příspěvku/. Při té příležitosti je dobré zlikvidovat jiné potenciální uchazeče na místo tajemníka, kteří pracují na ÚMČ P5 a to tak, že se tito vyhodí. "Vhodné" by bylo třeba propustit dosavadního zástupce tajemníka,který má navíc vyšší kvalifikaci i praxi. Jsem zvědav zda-li můj typ vyjde. JM Praha 5 PS. Vážení spoluobčané,jaké máte vy zkušenosti se současnou politickou garniturou na radnici Prahy 5?


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5