Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

O radnici Prahy 5, koalice na "5-"

24.4.2016 15:44 vložil Pepa  IP: 37.188.133.55

O radnici Prahy 5, koalice na 5- Na 28.04.2016 je svoláno 12. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 5 zasedání RMČ. Hlavní bod jednání " Změny v Radě MČ Praha 5". Z jedné strany je slyšet, že se bude odvolávat radní Lukáš Budín a posléze bude následovat odvolání jeho údajné chráněnkyně tj. vedoucí Odboru stavebního a infrastruktury. Z další strany se ozývá, že dojde k odvolání starosty Radka Klímy. Co se stane je ve hvězdách, ale protože je prý zasedání ZMČ odvoláno, tak jako tomu bylo loni ( http://www.vase5.cz/praha-5-aktualne/aktualne ), tak je možné, že ani jedna strana nemá vše v zákusí dostatečně předjednáno. Každopádně jsme si my občané P5, s dnešní garniturou politiků okolo starosty Radka Klímy, nepolepšili. JM


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5