Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

Kamarádíčci a darmošlapové na radnici

25.4.2016 15:57 vložil Pepa  IP: 37.188.135.201

O radnici Prahy 5 - kamarádíčci a darmošlapové na radnici 1 Příklad 1. Po úřadu Prahy 5 se pohybuje zaměstnanec KK a trousí např. "včera jsem byl s Radkem (rozumějte se starostou) na pivu", nebo "já a Radek a ...... (dosaďte si jiného politika z TOP 09) jsme..." a další podobné povídačky. Jak se tam ten člověk KK na úřad dostal? Jako náhradník do zastupitelstva za TOP 09 není u "lizu" a tak ho alespoň umístili na nějaké místečko, kde není moc práce. Takže napřed byl "odejit" pracovník kopírovacího centra a byl nahrazen panem KK. No jo, ale dcera KK také potřebuje nějakou jednoduchou práci, takže ji dali do kopírovacího centra a pro pana KK bylo třeba vytvořit nějaké jiné místo. Spolustraníci z něj udělali "bezpečáka". Co na tom, že jenom mzdové náklady jsou vyšší, než když se objedná potřebné u specializované firmy, hlavně že kamarádíček pan KK má "teplé" místečko. JM Ps. O kom víte Vy, že je takto obdobně umístěn na úřadu Prahy ! Zveřejněte to. Já o pár dalších vím.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5