Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

O radnici Prahy 5 - kamarádíčci 2

27.4.2016 18:38 vložil Pepa  IP: 37.188.168.89

O radnici Prahy 5 - kamarádíčci 2 Příklad 2. V odboru kanceláře tajemníka byl vedoucím oddělení personálního a mzdového ing. ML, nyní je vedoucí paní DZ bez titulu. Jak je to možné, že dostala funkci vedoucí bez titulu, no, je to přeci favoritka skorotajemníka JL. Po jejím nástupu se okolo ní roztočil kolotoč požadavků a akcí. "Docílila" nadobvyklého vybavení kanceláře nábytkem a výpočetní technikou, byly provedeny nadobvyklé stavební úpravy kanceláře, okolo čehož tancovala řada poskoků. Paní DZ brzy ukázala proč byla přijata, údajně ona zrušila příspěvek na penzijní připojištění zaměstnanců, příspěvek na dovolenou,místo kterého dostanou zaměstnanci tzv. poukázky (flexy pasy atd.) . Říká se, že má "našlápnuto" ale ještě výše a jak to vypadá zřejmě opravdu vysoko a prezentuje to zřejmě na http://www.divadubai.com/search_detail.php?mod_id=11378&search_for=models&iid=img1 Kvůli kamarádíčkům a jejich "korytům" se musí udělat "Nová organizační struktura Úřadu městské části Praha 5, včetně delimitace činností a personálního obsazení", která slouží jako obezlička k propouštění dlouhodobě pracujících úředníků na úřadu a ne kvůli úsporám! JM PS. O kom víte Vy, že je jako kamarádíček umístěn a protěžován na úřadech Prahy? Zveřejněte to. Já o pár dalších vím.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5