Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

O radnici Prahy 5 - jak se "kašle" na občany

2.5.2016 21:31 vložil Pepa  IP: 37.188.238.79

O radnici Prahy 5 - jak se "kašle" na občany Kdo se dnes vypravil pro parkovací oprávnění, koukal na staženou roletu u nových kanceláří naproti radnici. Dlouho avizované vydávání parkovacích oprávnění se nekoná, aniž by o tom byla včas zmínka na stránkách úřadu nebo na facebooku. Na www stránkách úřadu v aktualitách jsou zprávy o vzniku nové koalice, o tom, jak si páni radní rozdělili kompetence, ale to, že vydávání parkovacích oprávnění od 2.5.2016 je odloženo, tak o tom není ani zmínka. Co na tom, že se řada občanů zbytečně na úřad vypravila, vždyť starosta a skorotajemník měli přeci důležitější starosti.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5