Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

O radnici Prahy 5 - kamarádíčci a darmojedi 3

7.5.2016 18:49 vložil Pepa  IP: 37.188.236.87

O radnici Prahy 5 - kamarádíčci a darmojedi 3 Kde jsou všude kamarádíčkové a darmojedi na radnici? Stačí sledovat organizační strukturu úřadu. Tak třeba, některá oddělení vedou lidé s vysokoškolským titulem /často v důchodovém věku/ a v oddělení mají 1 - 2 pracovníky, někdy také žádného. Např. po reorganizaci, která má prý přinést úspory, má Oddělení stavebně-technické dva vedoucí, jednoho /pan MP bez titulu/ pověřeného vedením oddělení a druhého vedoucího /tedy podvedoucího na teplém místečku/, na rozdíl od pověřeného vedoucího, tento je s vysokoškolským titulem /ing. PK/. Další možností je zaměstnat kamarádíčky na pozici, kde by ve skutečnosti bylo výhodnější objednavat na určitý úkol specializovanou firmu. Např. na Oddělení informačních a komunikačních technologií jsou zaměstnáni referenti V.Z. a P.K. , od nich prý pochází informace, že chodí se skorotajemníkem J.L. hrát fotbálek. Proto je jistě nutné, aby měli teplé místečko i kdyby mzdové náklady přesahovaly cenu služby od renomované firmy. JM Ps. O kom víte Vy, že je takto obdobně umístěn na úřadu Prahy ! Zveřejněte to. Já o pár dalších vím.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5