Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

Re: Kamarádíčci a darmošlapové na radnici

11.5.2016 20:05 vložil Josef  IP: 88.102.113.101

Kamarádíčci a darmojedi - pokračování Jak pracuje "bezpečák" "topák" pan KK /kamarádíčci a darmošlapové 1/ - nedávno vymyslel, že když výtah není pro evakuaci osob, tak v patře nemůže pracovat osoba ZTP/P a začal přebudovávat přízemí, zbourala se kuchyňka, WC, přemístila se dílna údržbáře a úklidu a pak někdo přišel na to, že je to všechno blbost a stavební úpravy zarazil. Takže se vydalo zbytečně nemálo peněz. Na radnici proběhla v dubnu reorganizace, co myslíte, jak dopadl pan KK kamarádíček topáka starosty Klímy? No přeci, když nadělal řadu hloupostí jako bezpečák, tak šup a je z něj referent Oddělení sociálního a dostupného bydlení. Nadělá pan KK ze svého nového teplého místečka další škody? Vzhledem k počtu sociálních bytů, které má Praha 5, moc dělat nebude, ale bude brát více peněz. Možná i to bude málo a TOP starosta a TOP skorotajemník z něj udělají asistenta, tak jako u jiných kamarádíčků. JM Ps. O kom víte Vy, že má podobné teplé místečko na úřadu Prahy 5? Zveřejněte to!


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5