Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

Re: O radnici Prahy 5 - kamarádíčci a darmojedi 3

13.5.2016 23:55 vložil Josef  IP: 88.102.113.101

Sláva, již "architekti" reorganizace přišli na ten nesmyl s oddělením se dvěma vedoucími. Ing. PK již není podvedoucí, ale má teplé referentské místečko a jeho nadřízenýmje pan MP , bez titulu (velí ingovi). Pan MP je pověřený vedením OST, je to další z řady vedoucích, bez výběrového řízení. Pro tyhle a podobné kamarádíčky jsou propouštěni i letití zaměstnanci i když bylo hlásáno, že při reorganizaci se nebudou propouštět zaměstnaci. Řada pracovníků byla odejita "dohodou". Podívejte se na: www.praha5.cz/cs/organizace/24655-ostatni , tam prvních sedm lidí v tabulce je ve výpovědní lhůtě. Reorganizační duo starosta a skorotajemník se nestydí propustit i pracovníky ze změněnou pracovní schopností včetně ZTP/P , ačkoli za to bude úřad platit finanční sankce. Nejde to z jejich kapsy tak co. Na stránkách úřadu pak napíšou oslavné články o šetření a vyrovnaném rozpočtu a mají vystaráno.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5