Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

O radnici Prahy 5 - Šmejdi na radnici

25.5.2016 17:57 vložil Pepa  IP: 37.188.228.1

O radnici Prahy 5 - Šmejdi na radnici Kdo jsou to "šmejdi", co je to za lidi? Jsou to lidé co používají lži a promyšlené manipulce, jsou to zlatokopové, kteří se před ničím nezastaví pokud to vede k dosažení jejich cílů a obohacení. Jaký je mechanismus umisťovat kamarádíčky již víme. Záminkou je reorganizace, při které se vyhodí vedoucí, kteří nejdou politickému vedení na ruku. Ve "výběrovém" řízení se dosadí spřízněné osoby včetně jedinců, ochotných zakrývat různé podvůdky a korupční praktiky. Potřebných kamarádíčku je mnoho a tak se vyhází i dlouholetí úředníci. Vrcholem bezohlednosti je vyhození pracovníků ZTP /zdravotně tělesně postižených/ jenom proto, že se na jejich místo tlačí kamarádíček, nebo protože dali veřejně na vědomí, jakou politickou stranu mají v přízni. Přitom za nedostatečný počet pracovníků OZP na úřadu bude tento platit sankce. Duu topáků ovládajících radnici /starosta Radek Klíma a skorotajemník Jakub Lapáček/ je to ale jedno a prosazují svoji bezohlednou politiku. Občané, zarazí jim tyto šmejdské prakti ky nově zvolení radní z ANO a ODS?


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5