Obecná diskuse ke kauzám v Praze 5

1.11.2007 01:00

Reakce na příspěvek

Proč vznikl kočkopes "Odbor živnostenský a občanskosprávních agend"

6.3.2018 18:04 vložil Josef  IP: 37.188.137.3

Proč vznikl kočkopes "Odbor živnostenský a občanskosprávních agend" ---------------------------------------------------------------------------------------- Další údajná křivárna, tentokrát radního Jana Trojánka z ANO. Bývalý zaměstnanec úřadu, obeslal celou radnici e-mailem, ve kterém jsou popsány pohnůtky a okolnosti, proč byl vyhozen, krátce před odchodem do důchodu, JUDr. Jan Dufek. Info o reorganizaci respektive vyhazovu - https://www.facebook.com/radnicepraha5/posts/173620353046918 Postup je stále stejný. Pod záminkou reorganizace, je někdo vyhozen a na jeho místo, nebo na účelově vytvořené nové místo, je dosazen kamarádíček. V tomto případě je to údajně favoritka radního Trojánka ing. Manychová. Ing Manychová je pověřená vedoucí nově vytvořeného odboru matrik a státního občanství, jistě se dopracovala k většímu finančnímu ohodnocení. O prachy jde především, hlava nehlava. Tentokrát to byla hlava JUDr. Dufka, ten údajně podal na úřad žalobu. https://www.facebook.com/radnicepraha5/posts/193799607695659


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5