Náměty pro nový územní plán

8.9.2008 14:15

Reakce na příspěvek

Stavět, stavět a stavět...

23.2.2013 00:12 vložil zvonik  IP: 62.245.78.15

V tomhle se musím také zviditelnit. Nelíbí se mi zastavování geologické lokality Prokopské údolí a je to přece geologická a přírodní památka a v takové lokalitě se přeci nesmí stavět. Druhá oblast Vidoule se mi nelíbí, protože je to jednak geologická i přírodní památka, přesto je tu dost nestabilní podloží a také by se zde nemělo stavět. Na bývalém vojenském prostoře jsou podzemní bunkry a nechtěl bych je mít zlikvidované...Vezměte si také např. Waltrovku, bohužel, tato lokalita je velmi zničená jak developery, tak i zloději a kovožroutům elektrických kabelů a čehosi cosi...Jeden atomový kryt zničený jak ten druhý, i když ten třetí je zachovalej dost a hodí se. Podle mně je tohle ostuda a nezasloužíte si nic jiného než naplácat na holou, ale je to vážné až smutné. Velitelský kryt se mně líbí a chtěl bych, aby z něho byla například restaurace nebo kavárna...Stavět se stejnak nemusí, i když jde o věc zajímavou a zváštní, ale naopak se mi vůbec nelíbí zastavování jakýchkoliv hodnotných a cenných ploch včetně podzemních, geologických lokalit a to vůbec nějakých ohyzdných skleněných oblud, když přece je nejoddolnější litý beton, jak to znám z krytů. Tenhle národ si nespěje k tomu, že může nastat nějaká hrozba, např. atomová, tehdy potřebujeme odolné protiatomové kryty a těmi!!! byste se měli zajímat. Protiatomové kryty jsou jedním z důležitým ochranám obyvatelstva a jakkoukoli katastrofu nebo událost rozhodně chci přežít, než umřít vlivem radiace nebo tak. Přilepšíme se možná, když vystavíme po Praze několik krytů civilní ochrany a tehdy se pak bude něco dít...uvidíte sami, až možná budeme chodit na cvičení do krytů a to je pro mně důležité cvičení, zábava, hrdinství a doživotní hrdost na národ, že nám poskytl a nabídl možnost stavět kryty a udržovat je v plném rozsahu funkčnosti. Např. Výpustek má kryt, který je stále činný. Tehdy rozhodně byty a nějaké ty budovy bez protiatomových krytů jsou na prd a neposkytují žádnou ochranu obyvatel a rozhodně se to nevyplatí. Na první místo dávám bezpečnost a poskytovanost civilní ochrany k návrhovým stavbám a pak na druhé místo materiál, z čeho bude stavět a třetí jeho vzhled. Nejkrásnější byty pro mně jsou v Praze na prvním místě činžovní domy svým vzhledem a nerušenost v krajině a některým budovám jsou i kryty CO, na druhé místo dávám menší bytové a rodinné domky z betonu a z cihel a na třetí místo dávám panelové domy. Moderní skleněné domy zde neuvádím, protože neposkytují ochranu obyvatelstva. Pro někoho je sice hezké stavět, ale na druhé straně je to riziko, nepřipravenost, nevybavenost, nezvyklost, zkaženost místa a trvale se to může projevit na citech některých lidí, jako jsem já.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5