Náměty pro nový územní plán

8.9.2008 14:15

Reakce na příspěvek

Barrandov

11.9.2016 19:47 vložil Eevee  IP: 78.102.213.211

Vážně nesouhlasím s tím aby na Barrandově a v jeho okolí byli nové baráky. Vůbec se mi ani ten nápad ani plán nelíbí.Barrandov by měl zůstat takový jaký je!!!!! Nechceme žádné nové hnusné baráky a tramvajové zastávky! Na Barrandově žiju 11 let a rozhodně tu nechci žádné změny!!!! Barrandov se mi líbí hlavně proto že není moc městský ale hodně přírodní. Nemůžou zastavit pole panelákama. Jestli nemaj lidi kde bydlet v Praze a proto stavíte ty baráky tak s tím přestaňte!!!!! A přestaňte i s tím plánováním!!!! Prosím! Nestavte tu nic nového! Mám to tu ráda a nechci žádné změny!!!! Na Barrandově je i Prokopské údolí a jestli i to má být zastavené barákama tak to nemá smysl....Říkám vám že děláte obrovskou chybu!!!! Absoulutně proti tomuto protestuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestli je nějaká petice proti tomuto tak ať mi jí někdo pošle. Děkuji Eevee


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5