Žáčci z Prahy povinně zažijí Halloween

1.11.2009 20:30

Reakce na příspěvek

Vávrová je holt in...

2.11.2009 15:53 vložil BuBu  IP: 90.177.2.136

Mne vůbec nepřekvapuje, že někdo tak "nadaný" inteligencí jako Vávrová lne k neevropským tradicím, o kterých, předpokládám, vůbec nic neví. Akorát si ve své jednoduchosti myslí, že je to "in". Přeji jí, aby se o ní postaraly "další převlečené postavy" a odnesly jí někam hodně daleko. Doufám, že bude více takových rodičů, kteří nenechají ovlivnit své děti něčím tak primitivním a raději je nepošlou do školy. A ještě by mne zajímalo, kdo tu kravinu platí.


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5