Žáčci z Prahy povinně zažijí Halloween

1.11.2009 20:30

Reakce na příspěvek

Můj názor na svátek symbolizující čarodějnice a zlo

5.11.2009 18:33 vložil Datel  IP: 88.101.20.220

Radní Vávrová by se měla vrátit do školy a tam by jí snad vysvětlili, že Halloween je především spojen s pohanskými symboly a to hlavně s čarodějnicemy a když byl později svátek převzat do křesťanské kultury byl spojován se symbolem Zla a postavou Satana. To její čarodějnictví už trpíme na radnici Prahy 5 příliš dlouho a všechny tyhle "kulturní výmysly" se platí z našich peněz, které by měla radnice prioritně dát na nutné opravy škol a školek na Praze 5. Před pár týdny nám Češková na billboardech slibovala Nezadluženou budoucnost a teď zase Vávrová, abychom volili rozumem ( to je z té její promarněné kampaně do parlamentu?). A kde ona pobrala ten rozum? Asi ji našeptává Satan jak z nás dělat hlupáky!


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5