Vánoční přání zastupitele Jiřího Viťhy

23.12.2009 12:09

Reakce na příspěvek

Re: Re: Novoroční přání

24.12.2009 18:28 vložil Datel  IP: 88.101.20.220

To: BuBu - je od vás hezké, že nepřestáváte doufat, ale to nebude stačit k tomu, aby se podařilo něco změnit. Možná bychom měli být více pragmatičtí a neodsuzovat celou politickou stranu kvůli jednomu člověku, mě také Kalousek dost vadí, ale jsou v té straně i lidé, kteří jsou slušní a také chtějí změnu. Věřím, že v každé politické straně či hnutí se najdou slušní lidé, kteří tam jsou pro své ideály a přesvědčení. Ale máme volební systém, který nahrává tomu, že nám nakonec vládnou jen egoisté, arogantní papaláši, zaprodanci a slaboši. Tak tedy jakou jinou možnost vidíte vy pane BuBu? Také všem přeji v novém roce jasnou hlavu,


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:
Vložením komentáře zde i u jakéhokoliv článku na Kauze 5 vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán. Mohou být smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhružky a agresivní provokace, hanobí rasy, národy a přesvědčení jednotlivců či skupin a odporují zákonům ČR. Redakce si dále vyhrazuje zároveň právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor zveřejní neplacenou komerční reklamu. Diskusní příspěvky vyjadřují názor pouze jejich pisatelů a nemusí vyjadřovat stanovisko redakce. Redakce za jejich obsah nenese jakoukoliv zodpovědnost.
Zároveň dnem 1. dubna 2009 nabyl účinnosti zákon č. 52/2009 Sb., který upravuje především zákaz zveřejňování informací umožňujících zjištění totožnosti obětí trestných činů, pokud jsou mladší 18 let nebo i starší, pokud se staly obětí některého zákonem uvedených trestných činů. Proto případná sankce bude dopadat přímo na ně. Pokud redakce bude upozorněna nebo sama zjistí, že k porušení zákazu dle citovaného zákona došlo, příspěvek smaže.

Očekáváte zlepšení života v Praze 5 v následujícím volebním období?

29% (56)

5% (10)

20% (39)

45% (87)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

KAUZA 5 - občanský zpravodaj Prahy 5